Відкрито реєстрацію для зустрічі представників ДБТУ – Young Scientists Network (Хайльбронський університет прикладних наук, Німеччина)

Запрошуємо долучитись до нетворкінг-зустрічі у рамках Young Scientists Network від Хайльбронського університету прикладних наук (Німеччина)!
Young Scientists Network (YSN@HHN) – це регулярна зустріч науковців Хайльбронського університету (аспірантів, докторантів, професорів та всіх зацікавлених в науці) з метою обміну досвідом, нетворкінгу та спільного розвитку дослідницьких ідей.
На наступну зустріч YSN@HHN, яка відбудеться 16.11.2023, університет щиро запрошує долучитись українських науковців.
Захід відбудеться 16.11.2023 з 17:00 до 18:30 (за київським часом).
Якщо бажаєте взяти участь, будь ласка, зареєструйтесь, заповнивши анкету (англійською) до 05.11.2023 та детально описавши потреби, можливі проблеми та очікування від заходу. У цьому разі університет зможе запросити гостей з відповідної сфери та організувати зустріч, яка відповідає запитам та реальним потребам.
Реєстрація на захід можлива також після 05.11.2023, але вже без гарантування, що будуть врахувані потреби при організації.
Теми заходу (теми можуть бути зміненими або доповненими, залежно він потреб учасників, вказаних в реєстраційній формі):
  • Інформація щодо процедури та вимог для отримання докторського ступеня в Німеччині, а також щодо кар’єрних можливостей в університеті прикладних наук.
  • Обмін думками та налагодження контактів щодо співпраці у сфері викладання та досліджень.
Якщо виникатимуть додаткові питання чи пропозиції щодо даного заходу – координатор від Центру Європейської інтеграції #BIOTECH:
Олександра МАНДИЧ,
Ol.mandych@gmail.com