Еразмус+ КА1. Проєкти навчальної мобільності для індивідуальних осіб

Програма ERASMUS+ КА1Як прийняти участь за програмою мобільностіЯк прийняти участь за програмою ERASMUS+ для студентів, які навчаються в Державному біотехнологічному університеті
Еразмус+ КА1. Проєкти навчальної мобільності для індивідуальних осіб (сайт)

Академічна мобільність — це можливість учасників освітнього процесу навчатися, викладати, стажуватися чи проводити наукову діяльність в іншому закладі вищої освіти (науковій установі) на території України чи поза її межами.

Основні форми академічної мобільності

Для учасників освітнього процесу, що здобувають освітні ступені молодшого бакалавра, бакалавра, магістра та доктора філософії:

• навчання за програмами академічної мобільності;
  • мовне стажування;
  • наукове стажування.

Для осіб, що здобувають науковий ступінь доктора наук, науково-педагогічних, наук і педагогічних працівників та інших учасників освітнього процесу:

• участь у спільних проектах;
  • викладання;
  • наукові дослідження;
  • наукове стажування;
  • підвищення кваліфікації.