Вітаю всіх з Новим 2022 роком!

Це був складний рік, було багато викликів, які дали нам нові можливості – створити новий потужний Державний біотехнологічний університет. Сьогодні колектив може вже пишатися тим, що ми всі разом упоралися та довели, що є єдиною командою, здатною подолати будь-які перешкоди на шляху до здійснення мрій та підкорення нових висот.
Сьогодні з гордістю підбиваємо підсумки та говоримо про наші перші успішні результати діяльності університету. Внесок кожного з вас у нашій нелегкій справі безцінний, старанна праця та прагнення до роботи завжди цінується та має свою винагороду. Вірю, що весь колектив зможе зробити ще дуже багато задля досягнення спільної мети – формування університету європейського рівня!
Від імені адміністрації Державного біотехнологічного університету хочеться побажати нашому дружньому колективу рівної та благополучної дороги до успіху в освітній та науковій площині, чітких цілей та перспективних планів професійного розвитку, незгасних сил та дружньої згуртованості колективу.
Бажаю всім світлих свят, міцного здоров’я та чудового настрою!
В.о. ректора  Руслан ТИХОНЧЕНКО