Відкриті лекції, вебінари
18.04.2024 р. – Онлайн-вебінар «Практичний менеджмент» від Сільпо

18 квітня 2024 року директор з операційної діяльності Сергій Сейм поділився зі здобувачами освіти спеціальності 073 Менеджмент і 281 Публічне управління та адміністрування власним досвідом та цінними практичними порадами, які допоможуть здобувачам стати більш успішними в управлінні проєктами та бізнесом.
Ми віримо, що отримані знання та інсайти знайдуть своє застосування в навчанні та роботі та допоможуть вам досягти нових висот!
Дякуємо керівництву Сільпо за співпрацю!


09.04.2024 р. – Онлайн-вебінар від практиків: Як влаштований HR в «Сільпо»
21 лютого 2024 року здобувачі освіти спеціальностей 073 Менеджмент та 281 Публічне управління та адміністрування мали чудову можливість поглибити свої знання у сфері управління персоналом на заході “Як влаштований HR в “Сільпо” з Любов’ю УКРАЇНЕЦЬ, директором з персоналу і її командою!
Ми вдячні організаторам за цей захід, а також провідним експертам мережі супермаркетів “Сільпо” за цікаву та інформативну презентацію. Здобувачі здобули безцінний досвід і важливі інсайти, які обов’язково допоможуть нам у подальшій кар’єрі та професійному розвитку.
Дякуємо всім, хто взяв участь у заході! Було чудово провести час разом.

21.02.2024 р. – Зустріч з фахівцем відділу Транспортної логістики компанії «Нова пошта»
21 лютого 2024 року здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 073 Менеджмент під час навчальної практики «Організація праці менеджера» зустрілися з фахівцем відділу Транспортної логістики компанії «Нова пошта» Олександром Давиденко – випускником спеціальності 073 Менеджмент Державного біотехнологічного університету.

Здобувачі під час зустрічі ознайомилися з діяльністю компанії «Нова пошта». Отримали відповіді на питання щодо вимог до організації праці менеджерів в умовах сучасних викликів, а також на що необхідно звернути увагу під час навчання за спеціальністю 073 Менеджмент.

21.02.2024 р. – Вебінар “Електронний суд як важливий інструмент діджиталізації держави” від ДП «Центр судових сервісів»
21.02.2024 здобувачі вищої освіти спеціальності 281 “Публічне управління та адміністрування” доєднались до вебінару “Електронний суд як важливий інструмент діджиталізації держави”, де спікери продемонстрували зручний інструмент для управління судовими справами та обміну е-документами з судами через систему Megapolis.DocNet.

Дякуємо організаторам за цікавий захід.

20.02.2024 р. – Зустріч здобувачів з керівником центру захисту тимчасово переміщених осіб, компанії ASP (Італія, м. Фаєнца)20 лютого 2024 року здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 073 Менеджмент 3 курсу в межах навчальної практики «Організація праці менеджера» зустрілися з керівником центу захисту тимчасово переміщених осіб, компанії ASP (Італія, м. Фаєнца).

Під час зустрічі мали змогу ознайомитися з практичним досвідом діяльності організації, яка виконує надважливі соціально-економічні, соціально-психологічні, соціально-освітні, ідентифікаційні функції.

07.02.2024 р. – Онлайн-лекція «МЕНЕДЖМЕНТ та КВАЛІФІКАЦІЯ»7 лютого 2024 року здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 073 Менеджмент 2 і 3 курсу в межах навчальних практик «Вступ до фаху» і «Організація праці менеджера» відвідали онлайн-лекцію «МЕНЕДЖМЕНТ ТА КВАЛІФІКАЦІЇ». Лекція відбувалася під егідою Європейського року навичок.

Проблемні питання якості сучасного менеджменту в Україні, відповідності кваліфікації та шляхи їх розв’язання з урахуванням світового досвіду розглянуто спікером лекції Петром Калитою – президентом Української асоціації досконалості та якості, віцепрезидентом УСПП, академіком Української академії наук.

31.01.2024 р. – Лекція від фахівця в галузі агропромислового розвитку Ніни ФІЛАТОВОЇ


31 січня 2024 року ми мали честь вітати та слухати лекцію від фахівця в галузі агропромислового розвитку – Ніни ФІЛАТОВОЇ, начальниці управління адміністративно-організаційної роботи Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації для здобувачів спеціальності 281 “Публічне управління та адміністрування”.
Лекція була насиченою та цікавою. Пані Ніна поділилася своїм досвідом управління та важливими аспектами адміністративно-організаційної роботи в сфері агропромислового комплексу. Вона висвітлила ключові виклики та можливості, які студенти можуть зустріти в цій сфері під час своєї виробничої практики.
Ми вдячні пані Ніні за її високопрофесійний підхід та зацікавленість у передачі знань молодому поколінню. Такі лекції роблять нашу виробничу практику більш плідною та поглиблюють наше розуміння аспектів публічного управління та адміністрування в агропромисловому секторі.
Дякуємо всім за участь і активні питання під час лекції. Ми впевнені, що отримані знання стануть невід’ємною частиною вашого успішного навчання та професійного зростання. Бажаємо всім плідного навчання та подальших успіхів у ваших професійних прагненнях.
22.01.2024 р. – Спеціальний онлайн-урок до Дня Соборності України

22 січня 2024 року здобувачі вищої освіти спеціальності 281 “Публічне управління та адміністрування” відвідали спеціальний онлайн-урок до Дня Соборності України Освітнього центру Верховної Ради України.

Це була унікальна можливість дізнатися про передумови виникнення цього свята, довідатися більше про Акт Злуки, що став історичним обʼєднанням українських земель в одній державі, та надвагому подію для нашої державності – проголошення Української Народної Республіки.

11.01.2024 р. – Зустріч з генеральним директором ТОВ «АГРОФІРМА імені Гагаріна»


1 січня 2024 року в рамках проходження виробничої практики студентами спеціальності 073 Менеджмент відбулася зустріч з генеральним директором ТОВ «АГРОФІРМА імені Гагаріна» д.е.н., професором Гацьком Анатолієм Федоровичем!
Анатолій Федорович поділився накопиченими знаннями про сучасні технології в сільському господарстві, націлив на важливість сталих підходів до землеробства та ефективного використання ресурсів, а також звернув увагу, що головний ресурс підприємства – це ЛЮДИ.
Здивувалися його підходом до управління та інноваційними підходами в сільському господарстві, а саме відданістю справі.
Дякуємо за можливість долучитися до реальних виробничих процесів. 🤝🌿
Ця зустріч обов’язково стане для здобувачів невід’ємною частиною їхнього професійного зростання.
05.10.2023 р. – Воркшоп «Крос-культурні комунікації»


5 жовтня 2023 року студенти спеціальностей 073 «Менеджмент» та 281 «Публічне управління та адміністрування» долучились до воркшопу «Крос-культурні комунікації»
У рамках проєкту “HHN-DITO II” за ініціативи програми DAAD “Ukraine Digital” Хайльброннський університет (Німеччина) пропонує воркшоп «Крос-культурні комунікації» для студентів.
Де були обговорені такі теми:
• Як підготуватись до бізнес-взаємодії із партнерами різних національностей?
• Ділова культура: що треба знати до того, як почнуться переговори з іноземними партнерами.
• Мистецтво small-talk і follow-up: розвиваємо навички бізнес-комунікації.
• Ділова гра: переговори у глобальному бізнесі.
20.09.2023 р. – День HR-МЕНЕДЖЕРА


Дуже символічно, що здобувачі спеціальності 073 “Менеджмент” наперододні відвідали майстер-клас Анастасії Журавель «Що має знати і вміти сучасний HR».
Обговорювались наступні питання:
👉Що таке ефективна HR-функція
👉У чому різниця між рекрутером та HR-менеджером
👉Якими професійними компетенціями має володіти HR-менеджер
👉Які особисті якості важливі для HR-менеджера
Дякуємо HR-експерту «Бізнес-Конструктор»
31.05.2023 р. – Відкрита лекція «Як скласти сильне резюме і підготуватися до інтерв’ю»

31 травня 2023 року студенти спеціальності 073 Менеджмент зустрілися з фахівцями з персоналу ТОВ «Сільпо-Фуд» Обговорювали особливості складання резюме та аспекти роботи HR-менеджера, що стосуються підбору та найму персоналу.

09.05.2023 р. – Онлайн захід «День прав людини, недискримінації та гендерної рівності»

9 травня 2023 року українське суспільство вперше відзначає День Європи разом з європейським суспільством. Це свято миру та єдності на європейському континенті.

В рамках Тижня Європи студенти спеціальностей 073 «Менеджмент» та 281 «Публічне управління та адміністрування» разом з викладачами кафедри менеджменту, бізнесу і адміністрування відвідали онлайн захід «День прав людини, недискримінації та гендерної рівності», організований Національним агентством України з питань державної служби

25.04.2023 р. – Онлайн-зустрічі з Олесею Моргунець-Ісаєнко та Андрієм Ісаєнком


25 квітня 2023 року студенти першого курсу спеціальності 073 Менеджмент, разом з куратором Юлією Сагачко, доєдналися до онлайн-зустрічі з Олесею Моргунець-Ісаєнко – українською режисеркою, продюсеркою, сценаристкою, членкинею Української кіноакадемії, та Андрієм Ісаєнком – українським актором театру та кіно, заслуженим артистом України.
🔸Дізналися багато цікавої інформації про фільм “Щедрик” – за лаштунками та нову стрічку Олесі про річки України.
🔸Підвищення культурного рівня студентства – це запорука майбутнього процвітання країни!
Дякуємо за організацію проведення цього заходу науково-методичному центру вищої та фахової передвищої освіти.
28.03.2023 р. – Відкрита лекція на тему «Accommodation Management»


28 березня 2023 року здобувачі 2 і 3 курсів спеціальності 073 Менеджмент прослухали лекцію на тему «Accommodation Management» в рамках Проєкту академічного обміну (Academic Exchange Project) від Університету Грінвіча (University of Greenwich, UK).
Дякуємо організатору Dr. Peter Vlachos та лектору Jessica Templeton за змістовну тематику, надані супровідні матеріали та цікаві завдання.
20.02.2023 р. – Відкрита лекція від професіоналів у сфері управління


20 лютого 2023 року в рамках ознайомлювальної практики у перших та других курсів спеціальностей 073 “Менеджмент” та 281 “Публічне управління та адміністрування” відбулась зустріч з професіоналами у сфері управління.
До нас завітали: директор ТОВ “Харківрегіонгаз” Непочатов Ростислав та керівник відділу продажів в компанії PlastWind-Service (обслуговування і ремонт вікон) Артем Новоселець.
Зустріч пройшла в дружній атмосфері, багато цікавих питань обговорювалось в діалозі. Усі залишились в захваті від практичних порад та розглянутих реальних кейсів різних управлінських ситуацій.
Наприкінці зустрічі зробили хмаринку – “Що для Вас менеджмент?” – вийшли цікаві результати.
04.02.2023 р. – Відкрита лекція «Конкурентні переваги здобувача ДФЗО на сучасному ринку праці»

4 лютого 2023 року студенти 1 курсу спеціальності 073 Менеджмент взяли участь у засіданні тематичного студентського гуртка «Конкурентні переваги здобувача ДФЗО на сучасному ринку праці».
Дізналися багато цікавої інформації, особливо про дуальну освіту.


26.01.2023 р. – Бізнес-симулятор TOPSIM - GENERAL MANAGEMENT

26 січня 2023 року здобувачі спеціальності 073 «Менеджмент» взяли участь у щорічному проєкті від Рейн-Ваальського університету прикладних наук (Rhine-Waal University of Applied Sciences, Germany).
Завдяки бізнес-симулятору TOPSIM – GENERAL MANAGEMENT учасники опрацювали: професіональні компетентності (застосування фактичних знань у площині управління бізнесом; розробка бізнес-плану; прийняття рішень в умовах невизначеності; аналіз фінансових документів; облік витрат та бюджетування; методологічні компетентності ( комплексне вирішення проблем; розробка відповідних підходів; соціальні компетентності ( робота в команді та відповідальність; міжособистісна та міжкультурна комунікація).
07.12.2022 р. – Відкрита лекція «Місцеве самоврядування-виклики сьогодення»


7 грудня 2022 року в Україні святкується День місцевого самоврядування.
З цієї нагоди для здобувачів першого( бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування була організована та проведена тематична лекція.

Лекція була прочитана начальником відділу економічного розвитку, інвестицій, міжнародної співпраці, комунікації та туризму Виконавчого комітету Роганської селищної ради Вадимом ПОЛЯХОМ.

Співпраця зі стейкголдерами, випускниками, роботодавцями, експертами в галузі є невід’ємним етапом підготовки висококваліфікованих фахівців.