Гостьові лекції як формат урізноманітнення навчального процесу

Гостьові лекції – це окремі зустрічі із запрошеними професіоналами,  які готують унікальні виступи для слухачів. Завдяки такому формату, здобувачі отримують доступ до знань із безлічі різних галузей.

10 жовтня 2024 р. здобувачі та співробітники ННІ «Кіберпорт» відвідали онлайн-лекцію «Гуманітарна агенція Всесвітньої організації охорони здоров’я у забезпеченні сталого розвитку. Кар’єрні можливості у ВООЗ», яку представила кафедра економіки та бізнесу Державного біотехнологічного університету в особі Аліни Ільченко, HR-асистентки ВООЗ.

Це була чудова нагода   отримати цінні знання та дізнатися про реальні перспективи роботи у ВООЗ! Для України ця організація є надважливою, передусім, як інструмент самодопомоги з планування людиноорієнтованого процесу відновлення психічного здоров’я та благополуччя.

Слухачі мали змогу дізнатися, як ВООЗ  сприяє досягненню цілей сталого розвитку, а також про кар’єрні можливості у цій провідній міжнародній організації. Долучившись до роботи у ВООЗ можна стати частиною команди міжнародних професіоналів, які розробляють стратегії боротьби із глобальними викликами та досягти професійного розвитку у міжнародній сфері.

Дякуємо організаторам за цікавий і корисний захід!!!