Співпраця кафедри АКІТ з Харківським політехнічним фаховим коледжем

Кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій підтримує зв’язки з ХПФК.

Протягом листопада 2023 року викладач кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Нечитайло Юлія Анатоліївна провела для здобувачів другого курсу спеціальності «Комп’ютерна інженерія» Харківського політехнічного фахового коледжу ряд відкритих лекцій з дисциплін математичного циклу.

У форматі відео конференції із застосуванням платформи Google Meet проведено лекції з вищої математики («Метод Гауса розв’язування систем лінійних алгебраїчних рівнянь», «Обернена матриця. Матричний метод розв’язування систем лінійних алгебраїчних рівнянь» і алгебри та початків аналізу («Поняття границі функції», «Похідні найпростіших функцій. Правила диференціювання»). У співпраці з головою циклової комісії природничо-математичних дисциплін Харківського політехнічного фахового коледжу, куратора академічної групи 27-КІ Котової Ольги Миколаївни на платформі Zoom проведено виховний захід з популяризації вищої освіти «Вища освіта Харківщини: від Харківського математичного товариства до університетів ХХІ століття». Здобувачі дізналися про Харківське математичне товариство, яке було засноване 1879 року при Харківському університеті, його статут та вчених, які були активними членами товариства й стояли у витоків вищої освіти Харківщини та зробили значний внесок у встановлення й розвиток харківських закладів вищої освіти. Вони з інтересом ознайомилися з інформацією про історію створення університетів та інститутів Харкова, серед яких і наш Державний біотехнологічний університет, який із задоволенням відчинить двері для випускників Харківського політехнічного фахового коледжу.

Співпраця кафедри АКІТ ДБТУ зі стейкхолдерами продовжується!

Завідувач кафедри, доц. Демченко К.В.