Відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Фінансова архітектоніка та сценарії конкурентних моделей розвитку»

17 листопада 2023 року в межах реалізації проєкту Erasmus+ Jean Monnet Module «Цифровізація бізнес-процесів та фінансових технологій: європейський досвід для України» (DBPROFINTECH) (№ 101127664) відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Фінансова архітектоніка та сценарії конкурентних моделей розвитку».

Велика вдячність учасникам заходу, який став не лише платформою для обміну ідеями та передовими дослідженнями, але й для спільної розробки шляхів вирішення актуальних проблем сучасного фінансового світу. Приємно відзначити, що конференція проводилась за ініціативи ННІ Кіберпорт, однією з основних місій якого є впровадження креативного підходу до освітнього процесу на базі результатів постійного науково-практичного моніторингу тенденцій та розвитку фінансової сфери та IT-індустрії, наповнення освітнього процесу заходами, конференціями, ворк-шопами, зустрічами, у яких приймають участь відомі науковці, підприємці, фахівці та лідери фінансової та IT-індустрії.

Особливо вдячні співорганізаторам та запрошеним спікерам конференції:

КОСОВІЙ Тетяні, завідувачу кафедри фінансів, обліку та оподаткування Національного авіаційного університету

МЕДИНСЬКІЙ Тетяні, доценту кафедри фінансів, економічної безпеки, банківської справи та страхового бізнесу Львівського торговельно-економічного університету

БЕРШАДСЬКІЙ Катерині, CEO Консалтингової компанії «Business Engineer».

Дякуємо усім учасникам! Творчого вам натхнення, нових знань, яскравих вражень і звичайно – МИРУ ТА ВПЕВНЕНОСТІ У ЗАВТРАШНЬОМУ ДНІ!

Резолюція конференції