Засідання науково-технічної ради Навчально-наукового інституту Кіберпорт

25 січня 2024 року відбулося розширенне засідання НТР Навчально-наукового інституту Кіберпорт.

На порядку денному було підведення підсумків науково-дослідної роботи кафедр інституту за 2023 рік та визначення перспективних напрямків розвитку наукової діяльності на 2024 рік.

На засіданні НТР були присутні проректор з наукової роботи В.М. Михайлов, проректор з науково-педагогічної роботи М.Л. Серік, науково-педгогічні працівники кафедр та аспіранти.

Завдувачі кафедр Т.О. Ставерська, К.В. Демченко, Ю.В. Синявіна доповіли про основні результати науково-дослідної роботи колективів кафедр за 2023 рік, висвітили основні недоліки в організації науково-дослідної роботи та визначили напрямки її покращення на 2024 рік.

Проректор з наукової роботи В.М. Михайлов оцінив результати роботи інституту як задовільні та надав рекомендації з їх покращення за певними напрямками у відповідності до стратегії розвитку університету.

Проректор з науково-педагогічної роботи М.Л. Серік акцентував увагу на важливість участі у конкурсах проектів з виконання наукових досліджень та розробок за грантовими програмами.