Науковий семінар кафедри ЮНЕСКО “Філософія людського спілкування” та соціально-гуманітарних дисциплін

24 січня 2024 року відбувся науковий семінар кафедри ЮНЕСКО “Філософія людського спілкування” та соціально-гуманітарних дисциплін, присвячений обговоренню  колективної монографії за результатами науково-дослідної теми кафедри “Образ майбутнього: завдання дослідження перспектив розвитку суспільства пост-модерну”.

Керівник теми проф. Воронянський О.В. представив на обговорення структуру монографії та основні напрями роботи над її виданням. Проф. Міносян А.С. ініціював визначення термінів завершення основних етапів наукової роботи. Проф. Моісєєва Н.І. акцентувала увагу на необхідному обсязі печатних аркушів, щоб автори мали змогу внести кафедральну монографію до п. 38 Ліцензійних умов.  З пропозиціями виступили доценти Борюшкіна О.В., Бондар Н.О., Варипаєв О.М.,  Лапченко А.С.