Засідання вченої ради ННІ «Кіберпорт»

6 квітня 2023 р. відбулося чергове засідання вченої ради Навчально-наукового інституту «Кіберпорт».

Порядок денний містив нагальні питання, які стосуються різних акпектів діяльності інституту.

Засідання вченої ради розпочалося з обговорення пропозицій щодо удосконалення змісту освітніх програм та навчальних планів. Завідувачі кафедр та гаранти освітніх програм надали інформацію стосовно їх готовності та проблемних аспектів затвердження. В результаті обговорення були визначені способи вирішення проблем із проходженням процедури затвердження освітніх програм та навчальних планів спеціальностей інституту.

По другому питанню були розглянуті та затверджені навчальні та робочі плани (денна та заочна форми навчання) на 2023-2024 н. р.

Третім питанням було оприлюднення результатів самооцінювання рівня наукового та науково-технічного потенціалу і результативності наукової та інноваційної діяльності ННІ Кіберпорт. Учасники засідання схвалили заходи з удосконалення та розвитку наукової та інноваційної діяльності кафедр інституту.

Велика увага була приділена роботі наукових гуртків та проблемних груп: результати діяльності, проблеми, напрями підвищення ефективності роботи. Варто відзначити, що в складних умовах комунікації зі здобувачами, викладачам вдається підтримувати високий рівень наукової творчості студентів, що підтверджується великою кількістю опублікованих тез, статей, наукових робіт; участю у наукових заходах різного рівня. Особливо успішно це вдається кафедрі фінансів, банківської справи та страхування, представники якої не лише приймають участь у наукових заходах, але й самі їх організовують.

Голова вченої ради ННІ «Кіберпорт» Кузьменко Сергій Вікторович наголосив на активізації діяльності в межах навчальної, наукової, профорієнтаційної та виховної роботи.

Керівництво ННІ «Кіберпорт» вітає усіх з прийдешніми Великодніми святами і бажає миру, переможного настрою і Божого благословення.