День бібліотеки на кафедрі сільськогосподарських машин та інженерії тваринництва

4 грудня на кафедрі сільськогосподарських машин та інженерії тваринництва відбувся День бібліотеки. На порядку денному було два питання:
  1. Академічна доброчесність – запорука якості вищої освіти (доповідач директорка НБ Ніколаєнко Н.М, канд. наук із соц. комунікацій, доцентка.
  2. Профіль вченого – одна із складових рейтингу університету (доповідач заст. директорки з наукової роботи Рибальченко О.М.).
Не дивлячись на те, що співробітники кафедри знайомі з основними положеннями доброчесності і відповідними документами, розміщеними на сайті Університету, Наталія Миколаївна довела особливості впровадження принципів академічної доброчесності в умовах нашого університету з метою покращення якості освітнього процесу. Друге питання порядку денного пройшло у формі практичного заняття, під час якого Олена Миколаївна на прикладах наочно показала особливості формування і корегування профілів науковців. Крім основних питань були розглянуті цікаві питання про ресурси і послуги нашої наукової бібліотеки, надано відповіді на чисельні запитання викладачів. Колектив кафедри сільськогосподарських машин та інженерії тваринництва щиро дякує Ніколаєнко Наталію Миколаївну і Рибальченко Олену Миколаївну за кваліфіковану практичну допомогу в професійній діяльності співробітників кафедри.