Вітаємо випускника нашого інституту з нагородою!

Кафедра електропостачання та енергетичного менеджменту вітає свого випускника Мисочку Дмитра Євгеновича з нагородженням його грамотою Міністра енергетики України!
Дмитро захистив диплом магістра у 2015 році за спеціальністю «Енергетичний менеджмент», після чого почав працювати в АТ Харківобленерго, потім деякий час працював у підрядній організації.
У квітні 2021 року Дмитро пройшов співбесіду на посаду “Майстра” та почав працювати в НЕК “УКРЕНЕРГО”, через рік отримав підвищення і зараз працює начальником відділу лінійного обладнання. Його робота та робота його колег полягає в обслуговуванні та капітальних ремонтах повітряних ліній напругою 330-750 кВ.
З початком військової агресії рф об’єми роботи його відділу збільшились у декілька разів, оскільки мережі енергетичної системи України зазнають значних пошкоджень внаслідок цілеспрямованих дій ворога.
Колектив кафедри ЕЕМ бажає Дмитру та його колегам здоров’я, терпіння і надійного матеріального забезпечення для підтримання об’єднаної енергетичної системи України в робочому стані, що без сумніву сприяє перемозі України над ворогом.