Вебінари за підтримки «Agristar» та John Deere: нові можливості для студентів і викладачів Державного біотехнологічного університету

У сучасному світі, де технології швидко змінюються, навчання та підвищення кваліфікації стають ключовими складовими успіху. З метою надання студентам та викладачам Державного біотехнологічного університету актуальних знань та практичних навичок у сфері сільського господарства, кафедра «Трактори і автомобілі» спільно з дилером «Agristar» та компанією John Deere організувала на факультеті мехатроніки та інжинірингу серію вебінарів по ознайомленню з особливостями будови та раціонального використання сучасної сільсько-господарської техніки. Цей цикл був особливо корисний для здобувачів вищої освіти ОП «Агроінженерія».

Вже відбулись 7 вебінарів, присвячених основним компонентам навігаційних систем від John Deere та тенденціям їх розвитку; інструментам віддаленої діагностики сільськогосподарської техніки; особливостям будови та використання тракторів, зернозбиральних, кормозбиральних комбайнів та обприскувачів.

Спеціалісти дилера «Agristar» поділились практичними порадами з ефективного використання сільськогосподарської техніки компанії John Deere. Вони розказали про оптимальний вибір та налаштування обладнання для різних видів робіт на полі. Майбутнім фахівцям було цікаво почути про ключові компоненти, їх функції та взаємодію в сучасних системах нових машин.

На останок чергового циклу вебінарів відбулась зустріч HR менеджера компанії «Agristar» Тетяною САЛЕНКО із здобувачами вищої освіти 3-4 курсу. Пані Тетяна ознайомила присутніх з умовами проходження виробничої практики в компанії, особливостями, пере-вагами і пріоритетними напрямками робіт компанії. Здобувачі виявили зацікавленість, при обговоренні задавали питання про кількість місць для практикантів, набуття практичних на-вичок, отримання матеріалу для написання випускової роботи, можливості майбутнього працевлаштування в компанії та ін. Зустрічі відбувалась в дружній та доброзичливій атмосфері.

Вебінари відкривають доступ до новітніх розробок та інновацій у галузі сільського господарства, що пропонуються компанією John Deere. Учасники отримали можливість дізнатися про останні тенденції розвитку сільськогосподарської техніки, системах автоматизації та дистанційного керування. Учасники мали змогу отримати відповіді на свої питання від експертів галузі.

Вебінари відкривають можливості для студентів отримати перший досвід роботи з сучасною сільськогосподарською технікою та для викладачів — поглибити свої знання та підготувати студентів до викликів сучасного ринку праці.

В рамках продовження співпраці між ДБТУ та ТОВ «Agristar», що є офіційним дилером компанії Johne Deere відбулося підписання меморандуму про співпрацю.

Це має стратегічне значення для університету, оскільки дозволяє здобувачам вищої освіти познайомитись з конструкцією, умовами експлуатації та специфікою технічного об-слуговування сучасної техніки, отримати необхідні знання з використання інтелектуального керування технікою у системах точного землеробства, надає шанс для науковців університету втілювати власні розробки у життя, а також генерувати інновації, що сприятимуть розвитку аграрного сектора України.

Вебінари за ініціативи кафедри «Трактори і автомобілі», спільно з дилером «Agristar» та компанією John Deere, будуть продовжуватись і далі. Вони створюють унікальні можливості для студентів та викладачів Державного біотехнологічного університету отримати доступ до новітніх технологій та практичного досвіду використання сільськогосподарської техніки. Ці заходи сприяють підвищенню рівня освіти та підготовки кадрів у галузі сільського господарства та зміцненню партнерських відносин між університетом та виробниками сільськогосподарської техніки.