Підписано меморандум про співпрацю Державного біотехнологічного університету з ТОВ «Агрістар»

11 квітня в.о. ректора ДБТУ Андрій Кудряшов та представники ТОВ «Агрістар» Тетяна Саленко, HR-менеджер, і Оксана Вопілова, менеджер з адміністративної діяльності, підписали меморандум про співпрацю.

Це партнерство відображає взаємне прагнення обох сторін розвивати і поглиблювати співпрацю у сферах освіти та науки.

ТОВ «Агрістар» – офіційний дилер техніки John Deere в Україні. Ця співпраця має стратегічне значення для ДБТУ, оскільки це не лише можливість підготувати фахівців, щоб відповідати викликам і потребам сучасного аграрного ринку, а й можливість для науковців університету впроваджувати результати своїх досліджень, які сприятимуть розвитку українського агросектору.

Прагнемо до підвищення рівня підготовки фахівців, які спроможні розв’язувати питання національної економіки та національного інноваційного розвитку!