Вибори ГОЛОВИ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ ФМІ

26 вересня 2024 року на факультеті мехатроніки та інжинірингу відбудуться чергові вибори Голови Студентської Ради факультету шляхом прямого таємного голосування всіх студентів. Право голосу на виборах Голови Студентської Ради факультету мехатроніки та інжинірингу мають всі студенти не залежно від форми навчання. Кожен виборець на відповідних виборах має один голос. Електронна адреса студента, передана до деканату факультету, посвідчує особу та підтверджує статус студента Університету. Всі хто не передав свою адресу мають зв’язатися із представниками деканату та зареєструвати свою електронну адресу. Станом на 11 вересня 2024 року заявки подали три кандидатури:

• Дар'я Аскарова
    Доброго дня!
    Мене звати Аскарова Дар‘я, і я дуже вдячна за можливість стояти перед вами як кандидат на пост голови студентської ради. Це для мене особливий момент, і я хотіла б поділитися своєю відданістю і бажанням служити нашій студентській громаді.
    Можливо, деякі з вас вже знають мене як вашу колишню старосту. Під час свого терміну на посаді старости я здобула цінний досвід і вивчила потреби студентів. Це був період великої відповідальності перед студентською громадою, і я пишаюся тим, що ми разом досягли.
    Складний час, який ми пережили в останні роки, вимагав від нас усіх великої міцності та спільної праці. Ми разом долали виклики, зберігали нашу духовність та активно розвивалися. Ця спільна співпраця надихає мене на подальші досягнення.
    Зараз я вибираю новий шлях як кандидат на пост голови студентської ради. Моя мета – розширювати наші досягнення, підтримувати ініціативу студентів та створювати умови для розвитку кожного студента. Я вірю, що наш факультет може стати ще кращим місцем для навчання і самореалізації, навіть у цей складний час.
    Давайте разом працювати над нашими цілями і робити ФМІ кращим разом. Я розраховую на вашу підтримку і обіцяю віддати себе цій справі з найвищим запалом. Дякую вам за увагу і за можливість служити вам і нашому факультету!
  • Росоловська Марія
    Моя мета:
    Зробити студентське життя активним, корисним і комфортним для кожного студента факультету.
    Основні напрями:
    Покращення якості освіти
    – Підтримка нових методів навчання та ініціатив.
    Практична підготовка
    – Обмін досвідом з випускниками.
    Активне студентське життя
    -Підтримка національно – національно-патріоти́чного виховання
    Інформаційна підтримка
    – Оновлення онлайн-платформ для швидкої комунікації.
    Захист інтересів студентів
    – Відстоювання прав студентів перед адміністрацією.
    – Рівний доступ до освітніх ресурсів.
    Соціальні ініціативи
    – Підтримка волонтерської діяльності та благодійних проєктів.
    – Пропаганда здорового способу життя.
    Разом ми зробимо наш факультет кращим! Дякую за вашу підтримку!
  • Вороніна Анна
    Добрий день!
    Мене звати Вороніна Анна, сьогодні мені було надано чудову можливість – подати свою кандидатуру на пост голови студентської ради. Я щиро вдячна за цю можливість і прагну поділитися своєю відданістю та готовністю працювати для нашої спільноти.
    Можливо, багато хто з вас знає мене як старосту декількох груп. На посаді старости з кожним днем я отримую неперевершений досвід та знаходжу індивідуальний підхід до кожного. Будучи старостою, я розумію на скільки важливо бути однією командою та підтримувати один одного.
    Останні роки є складними для всіх нас, але вони вчать нас єдності та наполегливості. Це неймовірно надихає мене на створення кращого й надалі.
    Сьогодні я стою перед вами з бажанням стати головою студентської ради. Моя мета – продовжити зміцнювати наші спільні досягнення, підтримувати ініціативи студентів і створювати сприятливі умови для розвитку кожного. Я вірю, що разом ми зможемо зробити наш факультет ще більш успішним і комфортним місцем для навчання та саморозвитку.
    Пропоную разом йти до спільних цілей і створювати краще майбутнє! Сподіваюсь на вашу підтримку та обіцяю докласти всіх можливих зусиль для досягнення спільних мрій. Дякую за довіру та можливість працювати для вас!

Кандидати на посаду Голови Студентської Ради факультету
Аскарова Дар’я
Росоловська Марія
Вороніна Анна
Результати голосування

ВІТАЄМО ПЕРЕОБРАНУ ГОЛОВУ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ Дар’ю Аскарову з перемогою у виборах.