Вибори ГОЛОВИ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ ФМІ

17 листопада 2022 року на факультеті відбудуться чергові вибори Голови Студентської Ради факультету шляхом прямого таємного голосування всіх студентів. Право голосу на виборах Голови Студентської Ради факультету мехатроніки та інжинірингу мають всі студенти не залежно від форми навчання. Кожен виборець на відповідних виборах має один голос.
Електронна адреса студента, передана до деканату факультету, посвідчує особу та підтверджує статус студента Університету. Всі хто не передав свою адресу мають зв’язатися із представниками деканату та зареєструвати свою електронну адресу.
Станом на 14 листопада 2022 року заявки подали три кандидатури:

• Єлизавета Борщ, студентка ОП Агроінженерія
    Привіт! Мене звати Єлизавета Борщ.
    Минуло два роки відтоді коли я вперше подала свою кандидатуру на пост голови студентської ради і здобула перемогу.
    З того часу я зайняла цю посаду та почала втілювати в наше студентське життя багато різних програм та своїх ідей, набрала найкращу команду і всі разом ми почали активно працювати.
    У нас майже не було труднощів бо ми завжди кейфували від процесу і були великою дружною сім‘єю.
    Навіть у той час коли був короновірус ми не стояли на місці та проводили свята, з дотриманням всіх встановлених обмежень та правил, брали участь у танцювальних конкурсах, проводили масляну, пекли багато млинців.
    Чому я знову подаю свою кандидатуру?
    Бо я хочу продовжувати втілювати всі цікаві ідеї студентів ,підтримувати всіх новачків і давати змогу їм розкривати всі свої таланти. А ще продовжувати робити наше життя якомога комфортнішим навіть у таких нелегкий час для нас всіх.
    Дуже сподіваюся на вашу підтримку, дякую за увагу!
  • Дар’я Петрова, студентка ОП Галузеве машинобудування
    Вітаю!
    Мене звуть Дар’я Петрова, і я висуваю свою кандидатуру на посаду голови Студентської ради ФМІ. У цьому документі — мій погляд на те, як має функціонувати наша Студрада і чим насамперед має займатися нова голова.
    Основні цілі Студради ФМІ
    Захист інтересів та прав студентів
    Інтереси студентів факультету – перший пріоритет у роботі Студради та головний критерій будь-яких прийнятих рішень. Ми повинні негайно реагувати словом та дією на будь-яку проблему, яка торкається студентів ФМІ. І саме їхня думка має бути для нас важливішою за все.
    Подання позиції студентства
    Студрада ФМІ – сполучна ланка між студентами та деканатом. Тільки постійний двосторонній контакт із керівництвом факультету дозволить нашому факультету системно та гармонійно розвиватися як місцю, де навчаються, займаються науковою роботою та живуть.
    Основні засади роботи Студради МДУ
    Відкритість
    Студентська рада обирається студентами та працює для їхнього блага. Тому студенти мають право знати, чим займаються на своїх постах їхні обранці. Так вони зможуть впливати на роботу своїх представників: обговорювати їх рішення та виважено підходити до виборів на факультетах. У групі Студради публікуватиметься кожне її рішення та щомісячний звіт щодо вирішення кожної зазначеної проблеми.
    Зворотній зв’язок
    З питаннями та ініціативами студентів Студрада має працювати насамперед. Будь-яка проблема та ініціатива, яка виходить від студентів, розглядається на зборах Студради. Вирішуючи проблеми свого виборця, Студрада стає сильнішою та авторитетнішою — і чим далі, тим складніші проблеми це допоможе вирішити.
  • Марина Григорова, студентка ОП Інженерія переробних і харчових виробництв
    Студентське самоврядування це важлива частина активного життя університету. Завдяки самоврядуванню відбувається багато заходів і студенти не встигають нудьгувати. Активісти нашого педагогічного університету будуть мати змогу приймати участь в багатьох заходах і надалі розвиватися в різних напрямками.
    Мене звати Марина Григорова, маю досвід у організації різних заходів, таких як: Концерти до Нового Року, 8 березня, квести. Також сподіваюся, що я та багато студентів будемо приймати участь всьому, танцювати, співати та намагатися всебічно себе проявляти.
    Активні студенти будуть мати можливість не тільки розвиватися у стінах вишу, але і подорожувати Україною, що і робили студенти на протязі багатьох років.
    Якщо я стану Головою Студентської ради- буду допомагати молоді вести активне життя, розвиватися та не гаяти студентські роки, і я сподіваюсь, що нам це буде вдаватися з часом все краще, головне мати бажання!
Кандидати на посаду Голови Студентської Ради факультету
Єлизавета Борщ
Дар’я Петрова
Марина Григорова
Переглянути детально…
Бюлетень для голосування

Результати голосування

ВІТАЄМО НОВООБРАНУ ГОЛОВУ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ Дар’ю Петрову з перемогою у виборах.