Державний біотехнологічний університет отримав гуманітарну допомогу від Парламенту Німеччини (Бундестагу)

Отримали від Апарату Верховної Ради України велику партію обладнання, зокрема: персональні комп’ютери, монітори, принтери, клавіатури та інше необхідне для навчання обладнання та комплектуючі.

Із початком повномасштабного вторгнення Росії наш університет опинився в тяжкому становищі: неможливість проведення повноцінного освітнього процесу, зруйнована освітня інфраструктура, та вимушено мали покинути свою домівку. Про повноцінний освітній процес в таких умовах навіть і не варто думати. Але, дякуємо народній депутатці Юлії Гришиній за постійну комунікацію з університетом та підтримку нас на всіх рівнях.

Надана техніка від Парламенту Німеччини (Бундестагу) допоможе повноцінно відновити навчання та діяльність освітніх закладів і, де це можливо, відновити офлайн навчання.

Щиро висловлюємо вдячність Апарату Верховної Ради України, БФ “Слава Україні” та народній депутатці Юлії Гришиній за неоціненну підтримку сфери освіти під час повномасштабної війни.

Також наша подяка Руслану Стефанчуку, Вячеславу Штучному та міжнародній спільноті за підтримку!