Друга лекція з циклу: «Аналіз даних: Дані під мікроскопом – Навігація світом аналітики»

8 грудня для студентів ННІ «Кіберпорт» відбулась друга лекція з циклу «Аналіз даних: Дані під мікроскопом – Навігація світом аналітики».

З’явилась унікальна можливість ознайомитись із застосуванням аналітичних інструментів і поглибити свої знання та практичні навички зі спікером Сергієм Кiрiчко – досвідченим професіоналом в галузі даних та інженерії.

На зустрічі студенти побачили роботу фахівця з реальними наборами даних у середовищі Jupyter Notebook для аналізу даних. Виконання аналітичних завдань у реальному часі особливо корисно для студентів, які хочуть поглибити свої практичні знання в аналітиці даних.

Висловлюємо подяку спікеру Сергію Кірічку за цікаву зустріч і сподіваємось на лекції та практичні заняття із застосування аналітичних інструментів у майбутньому!