Хакатон у Державному біотехнологічному університеті з призами для переможців!

Запрошуємо здобувачів різних спеціальностей до участі в Хакатоні у Державному біотехнологічному університеті! 🤩

Що таке «Хакатон»? 🤔
Хакатон – це інтенсивний марафон, де команди працюють над створенням інноваційних IT-рішень у різних галузях. Це можливість розвивати навички, взаємодіяти з однодумцями та працювати над реальними проєктами.

Привілеї для переможців 😎:
Переможці Хакатону отримають цінні призи, а також університет надасть підтримку в реалізації успішних проєктів, що відкриває можливості для подальшого розвитку та впровадження цих проєктів у реальне життя.

Для кого цей Хакатон ? 🙃
Хакатон відкритий для здобувачів Державного біотехнологічного університету всіх спеціальностей, зокрема:
факультети та кафедри, що спеціалізуються на автоматизації, IT, кібернетиці, фінансах, лісовому господарстві, землевпорядкуванні, мехатроніці, інжинірингу, енергетиці, економіці, менеджменті, праві, ветеринарній медицині, переробних і харчових виробництвах, біотехнологіях та інших сферах.

📌 Етапи Хакатону:

• Подання заявок:
    Студенти подають заявки, пропонуючи проєкти, що можуть вдосконалювати процеси та розв’язувати проблеми в їхніх галузях із використанням IT-технологій.
  • Формування команд:
    Затверджені проєкти стають основою для формування команд.
  • Реалізація проєктів:
    Протягом двох днів команди змагатимуться в реалізації проектів, які будуть оцінені провідними фахівцями з IT-індустрії.

🙌 Не пропустіть цю унікальну можливість продемонструвати свої здібності, здобути визнання та підтримку для реалізації своїх інноваційних проєктів!

❗️Прийом заявок відкритий до 1 січня 2024 року за посиланням: https://cutt.ly/swAYGIoA