14-15 березня у Державному біотехнологічному університеті була проведена ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Глобалізація та розвиток інноваційних систем: тенденції, виклики, перспективи».

Конференцію було проведено за ініціативи кафедри глобальної економіки факультету економічних відносин та фінансів ДБТУ.

Співорганізаторами заходу виступили:

• Рейн-Ваальський університет прикладних наук (Німеччина),
  • Університет «Вища школа бізнесу» (Польща),
  • Казахський національний університет імені Аль-Фарабі (Республіка Казахстан),
  • Інтегральний університет (Індія),
  • Кентерберійський університет Крайст-Черч (Великобританія),
  • Національний університет біоресурсів і природокористування України,
  • Національний університет «Львівська політехніка»,
  • ДВНЗ «Ужгородський національний університет»,
  • Київський національний університет технологій та дизайну,
  • Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного,
  • Національний науковий центр «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського».
На конференцію надійшло 234 тези доповідей від науковців, здобувачів вищої освіти та фахівців-практиків. Усього було зареєстровано 360 учасників з 6 країн та 18 регіонів України.

Організаційний комітет дякує усім авторам, які надіслали свої доповіді на конференцію та продемонстрували зацікавленість у розв’язанні питань заявленої проблематики. Бажаємо всім учасникам конференції міцного здоров’я, мирного неба, цікавої та плідної роботи, творчого натхнення і цікавих ідей для подальшого наукового пошуку на благо України!

За більш детальною інформацією перейдіть за посиланням:
Новини факультету економічних відносин та фінансів ДБТУ →