ІV Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених

Програма конференції

Шановні колеги!
Факультет економічних відносин та фінансів й Інститут «Кіберпорт» запрошують вас
28 жовтня 2022 року взяти участь у роботі ІV Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Актуальні проблеми та перспективи розвитку України в галузі управління та адміністрування: ініціативи молоді»

До участі в роботі конференції запрошуються здобувачі вищої освіти, аспіранти, докторанти, молоді вчені та всі зацікавлені особи.

Метою конференції є узагальнення та розповсюдження досвіду наукових шкіл у галузі управління й адміністрування для забезпечення сталого розвитку економіки України в умовах сучасних викликів та цифрової трансформації.

Напрями роботи конференції:

1. Облік і аудит у системі управління підприємством.
  2. Оподаткування підприємницької діяльності.
  3. Сучасні інформаційні системи і технології в управлінні економікою.
  4. Фінансові механізми збалансованого розвитку України.
  5. Витоки, реалії та перспективи розвитку сучасного менеджменту.
  6. Маркетингові аспекти управління підприємницькою діяльністю.
  7. Соціально-економічні аспекти та проблеми міжнародних інтеграційних і глобалізаційних процесів.

Конференція відбудеться в онлайн-режимі на платформі Zoom

Пленарне засідання28 жовтня 2022 року о 10.00

Код доступа: 1Y9kB5