Круглий стіл «Консолідація зусиль направлених на вирішення проблем єдиного здоров’я»

18 березня у Державному біотехнологічному університеті за ініціативи в.о. ректора Андрія Кудряшова, голови Вченої ради Андрія Одарченка та в.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області Андрія Бабарука проведено круглий стіл «Консолідація зусиль направлених на вирішення проблем єдиного здоров’я».

Спільно з представниками ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області та науково-педагогічними працівниками ДБТУ обговорили питання єдиного здоров’я.

Зокрема під час зустрічі розглянули такі ключові питання:

• повноваження та структуру, обʼєкти контролю і нагляду ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області;
  • впровадження системи харчової безпеки;
  • біологічні фактори безпечності харчових продуктів;
  • дотримання санітарного законодавства;
  • правила поводження з тваринами, зооантропонози.

Під час зустрічі окреслили напрями подальшої співпраці, зокрема можливості проходження практик здобувачами університету, працевлаштування та створення наукових проєктів.