![](https://biotechuniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/flgdz-news-18-03-24-vizyt1.jpg)
Візит до Національного природного парку «Гомільшанські ліси»
14 березня 2024 року доцент кафедри лісових культур, меліорацій та садово-паркового господарства Державного біотехнологічного університету Назаренко В.В. з робочім візитом відвідав Національний природний парк «Гомільшанські ліси», де відбулась зустріч з директором парку – Помазаном Олександром Миколайовичем.
В ході зустрічі були обговорені питання, що стосуються співробітництва в навчально-виробничому та науковому напрямках між Державним біотехнологічним університетом та Національним природним парком. За результатами зустрічі, було погоджено умови договору про співпрацю, та його укладення на п’ятирічний термін.