Кубок України з греко-римської боротьби серед дорослих

З 20 по 21 липня у місті Черкаси відбувся Кубок України з греко-римської боротьби серед дорослих.

Цей турнір є відбірковим до чемпіонату світу-2024 та планетарного форуму U-23, які відбудуться в Тирані (Албанія).

Збірна команда Харківської області посіла ІІ місце, у складі якої виступали здобувачі та випускники Державного біотехнологічного університету.

І місце – Михайло Вишнивецький (вагова категорія 130 кг), заслужений майстер спорту України, здобувач факультету мехатроніки та інжинірингу.

І місце – Владислав Дягілев (вагова категорія 87 кг), майстер спорту України, здобувач факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю.

ІІІ місце – Андрій Кулик (вагова категорія 77 кг), майстер спорту України, випускник ДБТУ 2022 року.

ІІІ місце – Владислав Коваленко (вагова категорія 130 кг), майстер спорту України, випускник ДБТУ 2023 року.

V місце – Руслан Конєв (вагова категорія 82 кг), майстер спорту України, випускник ДБТУ 2023 року.

Інфосіті: https://youtu.be/gjR67CIjBzc?si=DqOoTmS0nEMD-5bV

Бажаємо перемоги у чемпіонаті світу!