Перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з агрономії

23 травня на базі Вінницького НАУ відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Агрономія».

Здобувач факультету агрономії та захисту рослин ДБТУ першого (бакалаврського) рівня вищої освіти четвертого року навчання Максим Колесник представив доповідь на тему «Вивчення вихідного матеріалу соняшнику за ознакою життєздатності пилку», науковий керівник доктор філософії з агрономії, асистент кафедри генетики, селекції та насінництва Дмитро Чуйко.

За результатами конкурсу Максим Колесник нагороджений дипломом ІІІ ступеня.

Щиро вітаємо здобувача та його наукового керівника з нагородою. Бажаємо подальших наукових досягнень і мирного неба над Україною!

Дякуємо організаторам конкурсу, колективу Вінницького НАУ, членам оргкомітету й журі за високий професіоналізм при організації та проведенні конкурсу.