Потенційні роботодавці та фахівці-практики – на заняттях зі студентами

Студенти ОПП «Соціологія» відвідали цікавий вебінар від експерта-практика у сфері HR, директора з персоналу у ТОВ «Сільпо-ФУД» Любові Українець.

Захід мав назву «Як влаштований HR у “СІЛЬПО”», втім, на справді, порушувані проблеми і питання були значно ширшими і стосувалися як унікальних, так і універсальних принципів HR-менеджменту, рекрутингу тощо.
Спікерка поділилася зі студентами «секретами» успішного управління персоналом та розповіла про новітні підходи до розвитку команди. Було зауважено, що вебінар є особливо корисним ля студентів-соціологів, оскільки на практиці видається так, що фахові соціологічні знання є чудово базою для успішної HR-діяльності за всіма її напрямками:
підбір і добір, навчання і перенавчання, мотивація і стимулювання персоналу та багато ін.