Робоча зустріч керівництва ДБТУ із КЗ «Харківська обласна МАН»

6 грудня відбулась зустріч в.о. ректора Андрія Кудряшова з директором КЗ «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради» Вікторією Луніною.

Також на зустрічі були присутні проректор з науково-педагогічної роботи Максим Серік та завідувач кафедри технології хлібопродуктів і кондитерських виробів Тетяна Гавриш.

Обговорили перспективи подальшої співпраці ДБТУ та КЗ «Харківська обласна МАН», які призведуть до новаторських досліджень, розробок та взаємного обміну знаннями, технічним досвідом, що сприятиме розвитку обох сторін. Науково-дослідницькі роботи та інші ініціативи із КЗ «Харківська обласна МАН» направлені на розширення освітнього процесу за рахунок спільних досліджень.

З метою спільної діяльності було підписано угоду про співпрацю Державного біотехнологічного університету та КЗ «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради».

Прагнемо розвивати обдарованість, підтримувати науково-дослідницькі проєкти та сприяти розвитку студентів!