Співпраця Державного біотехнологічного університету з ГУ ДСНС України в Харківській області

У межах співпраці Державного біотехнологічного університету та ГУ ДСНС України в Харківській області, на території одного з корпусів університету, що зазнав руйнувань, відбулося тренування особового складу працівників ДСНС.

Співробітники ДСНС зі службовими собаками відпрацювали навички пошуку людей, що опинились під завалами будівель.

Для тренувань було створено всі належні умови безпечної та продуктивної роботи. Адміністрація ДБТУ розуміє, що набуття рятівниками додаткових навичок і відпрацювання вже набутих, доведення їх до автоматизму, – це врятовані життя харків’ян.

Дякуємо рятівникам за їхню нелегку, але таку важливу роботу та внесок у нашу Перемогу!