Світлій пам’яті Іллі Олександровича Фурмана

З глибоким сумом сповіщаємо, що 24 жовтня на 82-му році життя помер доктор технічних наук, професор, академік Академії наук вищої освіти України, відмінник освіти України, член науково-дослідної ради Американського біографічного інституту (ABI) Фурман Ілля Олександрович.

Фурман І.О. автор і співавтор понад 250 наукових статей, 8 монографій, 11 підручників, 5 навчальних посібників з грифом Міністерства освіти і науки України, 15 авторських свідоцтв та 18 патентів України, переможець обласного конкурсу “Вища освіти Харківщини – кращі імена” в номінації “Завідувач кафедри”.Відмінник освіти України та володар нагороди імені Ярослава Мудрого.

Він приділяв велику увагу вихованню наукових кадрів: всього він підготовив 8 кандидатів та 3 докторів технічних наук.

Фурман І.О. був визнаним фахівцем у галузі автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій.

Висловлюємо щирі співчуття близьким і рідним Іллі Олександровича та всім, хто знав цю прекрасну людину.

Світла пам’ять про Іллю Олександровича Фурмана назавжди залишиться в наших серцях.

Друзі та колеги.
25.10.2022 року