Михайло Вишнивецький, Майстер спорту України, студент ДБТУ – призер Чемпіонату Світу!

Михайло Вишнивецький

17 – 21 жовтня у м. Понтеведра (Іспанія) відбулися поєдинки серед борців греко-римського стилю на Чемпіонаті Світу U-23 зі спортивної боротьби.

Харківський спортсмен Михайло Вишнивецький, Майстер спорту України, студент 3 курсу Факультету агрономії та захисту рослин ДБТУ у ваговій категорії до 130 кг став призером Чемпіонату Світу.

Вітаємо нашого спортсмена та його тренера Гриня Леоніда Васильовича – заслуженого працівника фізичної культури та спорту, заслуженого майстра спорту, завідувача кафедри фізичного виховання та спорту ДБТУ з високим спортивним результатом та бажаємо подальших спортивних успіхів!

Нашими спортивними досягненнями, вкотре доводимо, що український народ – непереможний!