Відкрита лекція Євгенії Кондратюк для здобувачів ДБТУ

26 грудня для здобувачів та викладачів на факультеті ветеринарної медицини Державного біотехнологічного університету відбулась відкрита лекція Євгенії Кондратюк на тему «Інтеграція до європейської ветеринарної спільноти ‒ шлях від малого до великого».

Лекція присвячена питанням щодо особливостей ветеринарної практики та тому, як отримати дозвіл для роботи й апробації у Німеччині. Наприкінці виступу Євгенія Кондратюк унаочнила цікаві випадки з клінічної практики. Після цього відбулося активне обговорення, під час якого здобувачі отримали відповіді на свої питання.

Зацікавленість та ентузіазм учасників підтверджує, що подібні заходи сприяють поглибленню знань здобувачів і фахівців у практичній ветеринарній медицині.

Дякуємо випускниці факультету та практикуючому лікарю Євгенії Кондратюк і організаторам за результативний захід!