Проведено урочисте засідання кафедри торгівлі, готельно-ресторанної та митної справи

25.12.23 проведено урочисте засідання кафедри торгівлі, готельно-ресторанної та митної справи.
Засідання відбулося у змішаному форматі! Завідуючим кафедри, професором Одарченком Д.М. підведено результати року. Подяку за плідну роботу отримали усі співробітники кафедри. Дмитром Миколайовичем розставлені пріоритети у роботі на наступний рік, обговорено план роботи.
Декан факультету управління торговельної-підприємницькою та митною діяльністю доцент Пенкіна Н.М. зазначила, що незважаючи на важкі умови, план поточного року виконано! Наталія Михайлівна побажала усім співробітникам міцного здоров’я, реалізації ідей, плідної роботи та Мирного неба!