29–30 листопада на базі факультету агрономії та захисту рослин ДБТУ відбулася VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Наукові засади підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва».

Протягом двох днів конференції було прослухано 92 доповіді науковців з України, Узбекистану, Казахстану, Молдови, Грузії та Польщі.
У роботі конференції взяли участь 20 докторів сільськогосподарських наук, понад 40 кандидатів сільськогосподарських наук, 6 кандидатів біологічних наук, чотири докторанти, близько 20 аспірантів, понад 35 здобувачів вищої освіти.

З вітальним словом на пленарному засіданні конференції виступили в.о. ректора Андрій Ігорович Кудряшов, голова оргкомітету конференції, проректор з наукової роботи Валерій Михайлович Михайлов та декан факультету агрономії та захисту рослин Олексій Васильович Романов.

Електронний збірник матеріалів конференції буде розміщено на сайті бібліотеки університету.

Щиро дякуємо оргкомітету конференції та всім учасникам за плідну співпрацю і доброзичливу атмосферу!