Участь студентської команди «Defender» у заході «16 днів проти насильства»

Команда державного біотехнологічного університету під назвою «Defender» – виступила на заході «16 днів проти насильства», захищаючи проєктну роботу «Мир. Жінки. Безпека».

Учасники виступу поділилися результатами своєї роботи, презентували важливі дані про жіноче становище та безпеку, а також запропонували практичні рекомендації щодо підвищення рівня захисту жінок від насильства ті підтримки жінок-військовослужбовців на фронті.

Презентація сприяла підвищенню усвідомлення про проблему насильства щодо жінок та акцентувала увагу на необхідності дій для забезпечення безпеки та захисту прав жінок, волі та прагнення допомагати країні.

Виступ команди університету був важливим кроком у напрямку підвищення свідомості громадськості та владних структур щодо проблем відносно жінок.

Команда державного біотехнологічного університету в складі: Босняк Єлізавети, Пензєвої Єлизавети, Сумбаєвої Ганни, Місюри Анастасії, Балюка Владислава нагороджена грамотою.

Вітаємо учасників! Бажаємо нових успіхів та перемог!