Вітання з Днем працівників освіти в.о. ректора ДБТУ Кудряшова А.І.

Шановні колеги!

Вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

Ви – гордість країни, тому що обрали складний і відповідальний шлях у своєму житті – навчання та виховання молодого покоління, яке творитиме історію нашої України.

Сьогодні ми всі зіткнулися з жорстокими реаліями воєнного стану. І я пишаюсь нашими викладачами, які всупереч обставинам виконують свою основну місію – навчають молодь. Завдяки Вашій відданій праці ми маємо змогу продовжувати передачу знань нашим студентам та робити все можливе задля нашої перемоги.

Саме в синергетичному ефекті взаємодії науки та освіти наша сила, а постійна інтеграція університету у світовий освітній простір гарантує можливість йти в ногу з часом та не боятися викликів сьогодення.

Тож бажаємо Вам, шановні колеги, міцного здоров’я, життєвої сили, енергії та наснаги у подальшій професійній діяльності! Оптимізму, завзяття та нових вагомих здобутків!

З найщирішими побажаннями,
в.о. ректора ДБТУ Кудряшов А.І.