Вітаємо з Ювілеєм завідувачку кафедри харчових технологій в ресторанній індустрії Гринченко О.О.

Сьогодні святкує свій Ювілей завідувачка кафедри харчових технологій в ресторанній індустрії Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, відмінник освіти України, нагороджена нагрудним знаком «За наукові досягнення», почесними грамотами Верховної ради України, Міністерства освіти і науки України, Харківської міської та обласної державної адміністрації   ГРИНЧЕНКО ОЛЬГА ОЛЕКСІЇВНА.

ШАНОВНА ОЛЬГО ОЛЕКСІЇВНО!

ПРИЙМІТЬ НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ У ЗВ’ЯЗКУ ІЗ ВАШИМ ЮВІЛЕЄМ!

За пройдешні десятиліття Ви відомі як провідний науковець, дослідник, викладач, керівник кафедри, людина, яка завжди перебувала на передових позиціях вітчизняної харчової освіти і науки!

Створений Вами науковий напрям дозволив підготувати низку кадрів вищої кваліфікації – кандидатів і докторів наук, а до здобутку університету входить більш ніж 540 наукових і навчально-методичних праць, які підготовано за Вашої безпосередньої участі.

ШАНОВНА ОЛЬГО ОЛЕКСІЇВНО!

БАЖАЄМО ВАМ МІЦНОГО ЗДОРОВ’Я, ДОБРОБУТУ, МИРНОГО НЕБА, СІМЕЙНОГО ЗАТИШКУ!

НЕХАЙ ЗАВЖДИ І В УСЬОМУ З ВАМИ ПЕРЕБУВАЮТЬ УДАЧА, ЛЮБОВ, ДОСТАТОК ТА ЗЛАГОДА!

З повагою, колектив ДБТУ!