Виїзне практичне заняття для студентів ДБТУ на базі КП «Центр поводження з тваринами»

14 грудня відбулось виїзне практичне заняття на базі КП «Центр поводження з тваринами» для студентів факультету ветеринарної медицини.

Студенти змогли побачити роботу клініки КП, стаціонару, рентгенкабінету, операційної та приміщення, де утримуються тварини.
Взяли участь у розгляді шести клінічних випадків домашніх тварин, зокрема у трьох – з операційним втручанням.

Крім того, здобувачі мали змогу прослухати лекцію та обговорити з Дмитром Слюсаренком тему «Особливості роботи з пацієнтами хірургічного профілю». Студенти опанували нові навички роботи з хірургічними інструментами та перев’язними матеріалами.

Дякуємо керівництву, співробітникам КП, головному лікарю ветеринарної медицини Олені Лаптій та ініціаторам новаційних форм проведення практичних занять на факультеті. Це дає можливість, у нелегких умовах сьогодення, здобути фахові навички майбутнім лікарям ветеринарної медицини. Сподіваємось на подальшу співпрацю та продовження подібних заходів.