Захист кваліфікаційних робіт магістрів денної і заочної форм навчання зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа»

З 13 по 15 грудня 2023 року на факультеті управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю, відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів денної і заочної форм навчання зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа».
Відзначимо, що теми представлених робіт актуальні та різноманітні, базуються на практичних даних. Низка робіт захищені іноземною мовою. Наразі здобувачі освіти фізично знаходяться майже по всьому світу, таким чином, було максимально розширено спектр географії для виконання кваліфікаційних робіт. Під час захисту були присутні стейкхолдери, які проявили зацікавленість до робіт здобувачів.
Екзаменаційна комісія заслухала роботи здобувачів та супровідні документи, дійшла висновку, що кваліфікаційні роботи виконані на високому рівні, здобувачі продемонстрували досконалий рівень теоретичної та практичної підготовки, володіння матеріалом, вміло добирали аргументи під час відповідей на запитання.
Голова, члени екзаменаційної комісії і колектив факультету УТПМД вітають випускників, дякуючи за продуктивну працю, наполегливість і натхнення під час навчання, бажають невичерпної енергії і стрімкого старту кар’єри.