XV міський турнір юних правознавців

28 березня відбувся XV міський турнір юних правознавців у метрошколі під патронатом Харківської міської ради.

Журі турніру очолила декан факультету менеджменту, адміністрування та права ДБТУ, доктор юридичних наук, професор Альона Москаленко.

У складі журі університет представляли НПП кафедри права та європейської інтеграції:
– Тетяна Дуюнова, доцент, доктор економічних наук, кандидат юридичних наук;
– Світлана Шерстюк, доцент, кандидат економічних наук;
– Василь Микитюк, доцент, кандидат педагогічних наук, адвокат;
– Софія Міненко, доцент, доктор філософії з менеджменту;
– Гаррі Клєріні, кандидат юридичних наук.

У турнірі взяли участь команди учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти міста Харкова, які на високому рівні презентували та обґрунтовували свою позицію з правової проблеми та доводили її на рівні правових раундів.

Учасники команд показали ґрунтовні знання у галузі права, вміння аргументовано доводити свою думку в обмежений час із різноманітних правових та суспільно-державних питань, креативний підхід.

За результатами двох раундів
І місце посіла команда Харківського ліцею №152 Холодногірського району «Нове покоління».
II місце – збірна команда Шевченківського району «298» та збірна команда Індустріального району «Meriytus».
ІІІ місце – збірна команда Основ’янського району «Лаотун» і збірна команда Салтівського району «Колесо Закону».

Щиро вітаємо переможців та їхніх вчителів! Висловлюємо подяку організаторам – Департаменту освіти Харківської міської ради та керівництву метрошколи!