Загальноміська акція «Харківські університети – формула вибору»

Державний біотехнологічний університет долучився до загальноміської акції «Харківські університети – формула вибору», що відбулась у метрошколі для учнів 9-11 класів.

Захід організовано Департаментом освіти Харківської міської ради задля підтримки ЗВО міста Харкова, завдяки цьому до зустрічі долучились понад 300 старшокласників.

Незламна молодь мала змогу побачити, яким буде її студентське життя, дізнавшись більше про спеціальності, освітні програми, умови вступу та професійні перспективи від науково-педагогічних працівників Державного біотехнологічного університету.

У рамках заходу майбутні студенти взяли участь у різноманітних майстер-класах, вікторинах, конкурсах, експериментах і дослідженнях.

Цей профорієнтаційний захід став чудовою нагодою поринути у світ сучасного, багатопрофільного університету та визначитися зі справою життя!