У приміщенні метрополітену (Метрошкола) та на базі закладів вищої освіти міста Харкова з 25 по 29 березня проведено загальноміську акцію «Харківські університети – формула вибору». Захід організовано Департаментом освіти.

До проєкту долучився Державний біотехнологічний університет. Факультетом управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю ДБТУ представлено:

• майстер-клас «Віртуальний приклад застосування штучного інтелекту для цифрового просування бренду»;
  • майстер клас сервірування та складання серветок;
  • дослідження якості продуктів за допомогою приборів (люмінескоп, овоскоп та ін.);
  • демонстрація роботи детектора валют;
  • визначення проби золота та демонстрація колекції дорогоцінних каменів;
  • вікторина «Туризм – пізнання світу – задоволення».

До заходу долучилися більше 300 потенційних абітурієнти м. Харкова. Присутні ознайомились із досягненнями, можливостями факультету та науково-дослідних лабораторій навчального закладу.

Викладачами проведено профорієнтаційну роботу, презентовано спеціальності факультету:

076 «Підприємництво та торгівля»,

241 «Готельно-ресторанна справа»,

242 «Туризм і рекреація»,

075 «Маркетинг».

Під час спілкування абітурієнти проявили цікавість до особливостей студентського життя, молодіжних проєктів та досягнень наукової молоді.

Вибір професії – важливий крок у житті кожної молодої людини, і від того, наскільки правильним буде цей крок, залежить подальша доля випускників.