Засідання Конференції трудового колективу

У Державному біотехнологічному університеті 20 березня 2024 року відбулось засідання Конференції трудового колективу.

У роботі конференції взяли участь 353 делегати трудових колективів структурних підрозділів ДБТУ.

Відповідно до порядку денного було заслухано звіт голови профспілкового комітету Наталії Бірченко щодо показників діяльності первинної профспілкової організації Державного біотехнологічного університету.

Делегати конференції визнали роботу профспілкового комітету ДБТУ як задовільну.

Проректор з науково-педагогічної роботи, розвитку економіки та інфраструктури Аркадій Микитась розповів про підстави для внесення змін до Статуту Державного біотехнологічного університету.

За результатами засідання делегати конференції одноголосно проголосували за зміни до Статуту ДБТУ.