Засідання Вченої ради університету

20 червня проведено засідання Вченої ради Державного біотехнологічного університету.

Відповідно до порядку денного відбулося представлення до вчених звань науково-педагогічних працівників університету.

Оприлюднено роботу «Розроблення і впровадження технологій та обладнання для виробництва, зберігання харчової сировини й функціональних інгредієнтів для продукції лікувально-профілактичного та реабілітаційного призначення» для участі у конкурсі на здобуття Національної премії України імені Бориса Патона та затверджено склад колективу претендентів.

Розглянуто питання щодо організації та проведення наукових досліджень на базі навчально-науково-виробничого центру «Дослідне поле Докучаєвське».

Заслухано звіт про хід виконання пріоритетних завдань з напряму європейської інтеграції.