ЗУСТРІЧ КЕРІВНИЦТВА УНІВЕРСИТЕТУ З КОЛЕКТИВОМ ФАКУЛЬТЕТУ ЕНЕРГЕТИКИ, ЦИФРОВИХ ТА КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

10 грудня 2021 року відбулась зустріч колективу факультету енергетики, цифрових та комп’ютерних технологій з головою вченої ради університету Андрієм Одарченко та в.о. ректора  Русланом Тихонченко. Під час зустрічі викладачі та співробітники факультету отримали відповіді на питання, які пов’язані з майбутнім факультету та університету. На факультеті за підтримки голови вченої ради розпочато створення реабілітаційного центру в рамках освітньої прогами 163 – біомедична інженерія та лабораторії альтернативних та відновлюваних джерел електроенергії на базі кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту.