Зустріч з менеджером по роботі з корпоративними клієнтами Unicheck Україна

Unicheck Україна – онлайн-сервіс пошуку плагіату, який перевіряє текстові документи на наявність запозичених частин тексту з відкритих джерел в Інтернеті чи внутрішньої бази документів користувача.

Команда Unicheck Україна — продовжує невпинно працювати, щоб забезпечити університети безперебійною підтримкою у перевірці текстів на плагіат і як наслідок підвищити якість освіти в Україні за рахунок впровадження принципів академічної доброчесності в університетську культуру та покращення академічної мотивації студентів та викладачів.

Запрошуємо університетську спільноту на зустріч з менеджером по роботі з корпоративними клієнтами онлайн-сервісу Unicheck Україна Михайлом Богданом, яка відбудеться 28 лютого 2023 року о 14-00 за посиланням meet.google.com/efb-egfv-rwo

Шановні колеги, тільки з Вами наша зустріч буде продуктивною. Приєднуйтеся. Активність вітається.