24.02. 2023 року відбулося засідання комісії з розгляду студентських наукових робіт факультету ветеринарної медицини

24 лютого 2023 року відбулося засідання комісії з розгляду студентських наукових робіт факультету ветеринарної медицини ДБТУ для проведення І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 211 − «Ветеринарна медицина».

До складу комісії входили: доктор ветеринарних наук, професор кафедри ветеринарної хірургії та репродуктології Науменко С.В.; кандидат ветеринарних наук, доцент кафедри внутрішніх хвороб і клінічної діагностики тварин Боровков С.Б.; кандидат ветеринарних наук, доцент кафедри ветеринарної хірургії та репродуктології Синяговська К.А.; кандидат ветеринарних наук, доцент кафедри фармакології та паразитології Мазанний О.В.

Роботи було оцінено згідно положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей. Всі роботи одноголосно були оцінені позитивно, а авторів робіт було відзначено дипломами 1-го; 2-го та 3-го ступенів.

Дякуємо студентам та їх керівникам за плідну наукову роботу!