ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКІВ КАФЕДРИ ТРАНСПОРТНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ЛОГІСТИКИ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ

28 жовтня 2021 року відбулася традиційна зустріч з представників кафедри транспортних технологій і логістики зі стейкхолдерами спеціальності 275 Транспортні технології АТП-16363. Змінено формат та місце проведення.

Мета зустрічі – обговорення шляхів підвищення якості підготовки фахівців транспортної галузі. Розставлено акценти на вимогах роботодавців галузі до випускників спеціальності 275-Транспортні технології. Обговорені плани подальших зустрічей та проходження студентами зимової практики на базі підприємства. Присутні: директор АТП-1636 Кривенко Леонід; комерційний директор Афанас’єв Константин; завідувач кафедри транспортних технологій і логістики, проф. Войтов В.А.; гарант ОП «Транспортні технології», доц. Бережна Наталія, ст. викл. Кутья Олеся.

Висловлюємо щиру подяку за плідну співпрацю керівництву та колективу АТП-16363, які захоплюються своєю справою!