19 грудня за ініціативи кафедри управління земельними ресурсами, геодезії та кадастру Державного біотехнологічного університету на факультеті лісового господарства, деревооброблювальних технологій та землевпорядкування відбулась зустріч здобувачів із представниками ГО «Дуїт», які презентували програму «Upshift», що підтримується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).

Ця програма спрямована на вирішення проблемних питань. Молодь віком від 14 до 24 років, створивши свою команду, може успішно реалізувати свій проєкт. Упродовж підготовки проєкту є можливість працювати з менторами, які допоможуть проаналізувати виклики, навчитись нестандартно мислити та сприятимуть розробці ефективних рішень.

У ході презентації програми «Upshift» було продемонстровано низку реалізованих проєктів, які приносять користь. Навчання є безкоштовним, а результат може перевершити всі ваші очікування та дати впевненість у майбутньому!