День відкритих дверей онлайн факультету агрономії та захисту рослин

19 квітня 2024 року на факультеті агрономії та захисту рослин Державного біотехнологічного університету у режимі онлайн відбувся День відкритих дверей.

Захід відвідали випускники 11 класів Харківської області, здобувачі Липковатівського аграрного коледжу, здобувачі першого (бакалаврського) та  другого (магістерського) рівнів.

Під час проведення зустрічі, заступник декана доцент Міхєєв Валентин Григорович, ознайомив присутніх з правилами та особливостями  вступу в 2024 році. В абітурієнтів виникало багато запитань і вони проявили цікавість до спеціальностей 201 “Агрономія” та 202 “Захист та карантин рослин”. Значна кількість питань була від випускників бакалаврату, які виявили бажання продовжити навчання у магістратурі, а також від бажаючих зайнятись наукою для отримання наукового ступеню PhD.

Захід пройшов жваво, у дискусії з керівництвом факультету приймало участь багато абітурієнтів.
Факультет агрономії та захисту рослин Державного біотехнологічного університету висловлює щиру подяку всім присутнім та запрошує бажаючих отримати якісну вищу освіту до нас на навчання! З нами – тільки найкращі!