Лекція від співробітника компанії Syngenta

15 квітня 2024 року здобувачі та НПП факультету агрономії та захисту рослин ДБТУ мали можливість прослухати лекцію менеджера з технічної підтримки насіння олійних культур відділу маркетингу розвитку насіння компанії Syngenta Браги Євгенія, який є випускником нашого факультету та зараз навчається в аспірантурі на кафедрі рослинництва.

Євгеній розповів про сучасний стан виробництва соняшнику, звернув увагу на проблеми вирощування цієї культури, з якими стикаються аграрії. Також Євгеній описав особливості росту та розвитку рослин соняшнику залежно від несприятливих умов навколишнього середовища. Було розкрито особливості нових гербіцидних технологій вирощування соняшнику та надано характеристику сучасним високоефективним гербіцидам.

Здобувачі активно приймали участь в обговоренні, задавали багато питань та поцікавилися не лише новими технологіями вирощування олійних культур та новітніми препаратами, а й особистим шляхом Євгена у побудові кар’єри у такій великій компанії як Syngenta.

Зустріч пройшла на високому рівні, з дискусією та у доброзичливій обстановці. Висловлюємо щиру вдячність нашому випускнику за надану можливість дізнатися про нові сучасні технології вирощування олійних культур та сподіваємось на подальшу співпрацю на освітянській та науковій ниві.